Home Kontakt
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

IMPEX TB s.r.o.
Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3
e-mail: info@impextb.cz

TUBES AND OVALS

TUBES AND OVALS


Our company offers tubes of diametres 8.0 – 300.0 mm with wall thickness 0.5 – 3.0 mm from hot-rolled pickled, cold-rolled and galvanized strips.


SQUARE AND RECTANGULAR PROFILES

SQUARE AND RECTANGULAR PROFILES


Our company offers square profiles 8.0 x 8.0 mm – 80.0 x 80.0 mm and rectangular profiles 8.0 x 8.0 mm – 120.0 x 40.0 mm.

SPECIAL PROFILES

SPECIAL PROFILES


Our company offers special profiles according the inquiries of the clients.

ALUMINIUM TUBES

ALUMINIUM TUBES


Product aluminum tubes Allu's businesses.


O NÁSFirma IMPEX TB s.r.o. vznikla v roce 2009 jako nástupnická firma společnosti IMPEX – Tomáš Bělka. Na českém trhu se pohybujeme od roku 2001. Za tuto dobu jsme vybudovali velmi stabilní obchodní firmu s dodavatelským servisem, krátkými dodacími lhůtami a schopností spolehlivě a smysluplně komunikovat se zákazníky.

Středem našich obchodních aktivit je prodej kvalitních ocelových trubek a profilů italské, španělské a německé provenience. Kromě prodeje ocelových trubek a profilů se naše firma zabývá i dělením těchto produktů na míru podle požadavků zákazníka. Sklad v Týništi nad Orlicí nám umožňuje cílevědomě plánovat dovoz materiálu a jeho uskladnění tak, abychom byli schopni co nejlépe vyjít vstříc požadavkům našich klientů.

V rámci našich služeb nabízíme uskladnění materiálu v našem skladu a dodávky přímo k zákazníkům podle jejich specifických požadavků. Zajišťujeme i dodávky většího množství materiálu k zákazníkovi přímo od výrobce (1/2 – celý kamion).

ISO 9001


Tomáš Bělka, zakladatel firmy, majitel, jednatel
Jana Bělková, asistentka
Tereza Bělková účetní
Petr Procházka, obchodní zástupce
Pavel Bureš st., obchodní zástupce
Pavel Bureš ml., obchodní zástupce
 
Jiří Tupec, vedoucí skladu
Miroslav Kubín, dělení materiálu
Pavel Zeman, skladník